Новости Ассоциации

16 квітня ГО «Асоціація «Ренесанс Одеси» на запрошення міжнародного фонду "Відродження" прийняла участь в обговоренні в Одесі звіту Лондонського Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House - вагомого дослідження, опублікованого в Європі наприкінці 2017р. під назвою "Боротьба за Україну" (The struggle for Ukraine’). Chatham House є топовим аналітичним центром не тільки Великої Британії, а й світу з майже столітньої історією. В 2015 році в рамках цього дослідницького центру був започаткований “Український Форум” як унікальний майданчик для досліджень та дебатів щодо України.

Спікери заходу: James Sherr – Науковий співробітник Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House, Великобританія; Джанет Ганн - Незалежний експерт, Великобританія; Віталій Мартинюк – керівник робочої групи: «Демократія, права людини, належне урядування і стабільність» у Eastern Partnership Civil Society Forum Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, Centre for Global Studies "Strategy XXI" та Євген Попов - керівник Південноукраїнського представництва міжнародного фонду "Відродження"висвітлили основні виклики, успіхи та невдачі у зовнішній і внутрішній політиці України з часів Євромайдану: від безпекових, що пов'язані з російською агресією, до потреб глибинного реформування і модернізації української держави.

Громадські активісти Одеського регіону – учасники обговорення Звіту зазначили об’єктивність зроблених дослідниками оцінок та важливість їх висновків, а також висловили низку пропозицій щодо більш тісної співпраці європейських структур з регіональними  інституціями громадянського суспільства, підтримки нових громадських організацій і партій, внесення змін у виборче законодавство тощо.

З огляду на значну важливість для європейської аудиторії розуміння процесів, що проходять в Україні та усвідомлення українською спільнотою європейських оцінок наших актуальних питань, розглянутих в аналітичному звіті "Боротьба за Україну" (The struggle for Ukraine’) тезово наведу його основні положення.

О Т Ч Е Т
о проведении IX
го Международного турнира по бильярду "Золотой Кий"
среди лиц с особенными потребностями

Общественная организация «Ассоциация «Ренессанс Одессы» 25.11.2017 г. провела в Одессе IX–й Международный турнир по бильярду "Золотой Кий" среди лиц с особенными потребностями. Ассоциация уже девятый раз, ежегодно проводит это масштабное и значимое мероприятие для развития толерантных отношений в сообществе, пропаганды здорового образа жизни, социальной адаптации и физической реабилитации людей с особенными потребностями. Турнир за эти годы достиг высокого статуса "международный" и заведён в официальную таблицу игр Федерации бильярдного спорта Украины.

В этом году в напряженной турнирной борьбе приняли участие инвалиды из 7 стран: Украины, Белоруссии, Армении, Грузии, Азербайджана, Болгарии и Италии. Количество только заранее заявленных игроков составило 68 человек, а включая сопровождающих инвалидов лиц, гостей и зрителей турнира – превысило 100 чел.

АНОНС

К ВСЕМИРНОМУ ДНЮ ИНВАЛИДОВ

25 ноября 2017года в Одессе

при поддержке Федерации бильярдного спорта Украины состоится

IХ международный турнир «Золотой Кий»

 среди людей с особенными потребностями

Целью благотворительного турнира является популяризация бильярдного спорта и здорового образа жизни среди инвалидов, содействие толерантным отношениям и интеграции людей с особенными потребностями в обществе.

В предыдущих турнирах принимали участие игроки Украины, Молдовы, Грузии, Азербайджана, Белоруссии, Германии, Болгарии, Италии, Латвии и др. стран. Количество участников каждого турнира 60-70человек

Генеральный спонсор турнира ТМ «ДИНАРИС»

 

Успешное завершение выполнения проекта
«Интеграция детей ВПО в Одесской области «Мы едины»

Выставкой творческих работ победителей регионального конкурса детских рисунков среди детей-переселенцев "Мое будущее", проведенной в Приморской администрации г. Одесса 29 мая 2017 г. завершилось выполнение проекта «Интеграция детей ВПО в Одесской области «Мы едины»

Участниками проекта стали 320 детей внутренне перемещенных лиц, проживающих в Одессе и четырех районах Одесской области. В рамках реализации проекта дети ВПО в 4-х районах  регулярно посещали музеи, театры, концерты, активно участвовали в экологических десантах, выставках, спортивных играх и конкурсах рисунка. В проекте использовались передовые методики психотерапии, арттерапии, анималотерапии, экотерапии. 

На региональной выставке были представлены лучшие детские творческие работы победителей районных конкурсов. Все участники региональной выставки детских рисунков были награждены грамотами, а победители получили подарки.

Также все юные художники получили от руководства Приморской районной администрации сладкие подарки и билеты на посещение развлекательного аттракциона.  

Проект "Інтеграція дітей ВПО "Ми єдині" направлен на улучшение взаимодействия в учебных коллективах, воспитанию позитивных личностных качеств, выявление творческих способностей, знакомство с историей и традициями края и государства в целом, воспитание ответственной гражданской позиции и уважения европейских и общечеловеческих ценностей.

«Як перетворити екологічну проблему в стійке джерело доходу»

Організатор:  Громадська організація «Асоціація« Ренесанс Одеси»

Місцепроведення: м. Одеса вул. Грецька 1а (конференц-центр Impact Hub Odessa  ) 
 

Час проведення: 23 травня 2017 р.  10.00 – 14.00

Науково-дослідний інститут Швеції RISE та шведська компанія Biogas Systems Nordic AB спільно з Асоціацією «Ренесанс Одеси», з метою сприяння вирішенню актуальних для регіону питань екологічно безпечного поводження з відходами, проводить в Одесі семінар - практикум з питань зниження шкідливих викидів в атмосферу метану, що неконтрольовано виділяється із твердих побутових відходів і відходів сільського господарства та його переробки в корисну  енергію.

Проект ГО «Асоціація «Ренесанс Одеси»

«Інтеграція дітей ВПО «Ми єдині»

Здійснюється в рамках проекту «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у м. Києві та Одеській області»

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за підтримки Європейського Союзу

 

ОПИС ПРОЕКТУ

 

Проект спрямовано на вирішення проблемних питань дітей ВПО:

-   культурна та психо-соціальна реінтеграція ВПО і їх дітей у місцевих громадах;

-   відсутність достатнього спілкування переселенців та місцевих жителів приймаючих громад;

-   знайомство і долучення дітей ВПО до місцевих звичаїв та традицій.

Загальна кількість ВПО в Одеській області більше 80 тис. осіб, із них більше 9 тис. дітей. І хоч значна кількість дітей ВПО мешкає в Одесі (5963 особи), зусиллями численних одеських громадських і волонтерських організацій вони відносно не погано інтегровані у суспільне життя. Тому проект першочергово спрямований на дітей, що мешкають за межами Одеси.

Шановні колеги та друзі!

 Вітаємо Вас із Новорічними святами та Різдвом!

 Нехай у Новому році здійсняться Ваші самі сміливі мрії,

а в країні настане довгоочікуваний мир, злагода і добробут!

Бадьорого настрою, нових можливостей і успіхів!

Веселих ігарних свят!

Від команди ГО «Асоціація «Ренесанс Одеси», зповагою,
керівник організації Микола Овчаренко

Вітаємо всіх дітей та друзів із ДнемСвятого Миколая!

“Чорнобиль – ядерна катастрофа ХХ сторіччя” - саме під такою назвою в Військово-історичному музеї Оперативного командування «Південь» на честь Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції 14 грудня 2016 року відкрили оновлену експозицію присвячену участі воїнів округув ліквідації наслідків катастрофи. До експозиції увійшли особисті речі, фотографії тих людей, які ціною свого здоров'я та життя боролися з невидимим ворогом, як тоді називали радіацію. Більшість зібраних матеріалів присвячено 262-му Окремому механізованому полку Цивільної оборони Одеського військового округу, в завдання якого входила відкачка радіоактивної води безпосередньо з-під зруйнованого реактора 4-го енергоблоку ЧАЕС.

К Всемирному Дню инвалидов, в целях развития популяризации бильярдного спорта среди данной категории людей, 25 ноября 2016 года, в Одессе состоялся VIII международный турнир игры на бильярде «ЗОЛОТОЙ КИЙ».

Задачей данного мероприятия является развитие международных отношений среди людей с ограниченными физическими возможностями, пропаганда здорового образа жизни, воспитание и формирование у молодежи и в обществе в целом толерантного отношения к инвалидам.

В турнире приняли участие представители Украины, Белоруси, Болгарии, Италии, Армении, Грузии, Азербайджана, Сирии. Количество участников - 61 человек (инвалиды общего профиля, участники боевых действий, временно перемещенные лица, в т.ч. инвалиды).

Турнир «Золотой Кий» имеет статус «международный», заведен в официальную таблицу турниров ФБСУ и ежегодно проводится в Одессе. Судейство турнира осуществляется судьями международной категории.

Участников приветствовали почетные гости: представители общественных организаций, благотворительных фондов, представители стран участниц турнира.

Во второй половине дня сформировался полуфинал.