Оголошення про відкриття виставки, присвяченої долі колишніх жертв нацизму

ОГОЛОШЕННЯ

11 квітня  2014 р.о14:00 заадресоюм. Одеса,  вул. Ніжинська, 77/79 (ЄКЦ) відбудеться відкриттяпересувної виставки про долі колишніх жертв нацизму
«…Немовковтоксвіжого повітря».

Знаменно,що відкриття виставки відбудеться в Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів.

Саме 11 квітня 1945 р. десятки тисяч в'язнів із 18 країн світу найбільшого нацистського концтабору Бухенвальд повстали і визволились із смертельної фашистської неволі. На вшанування цієї події рішенням ООН і встановлено пам'ятну дату.

В подальшій програмі відкриття виставки концерт артистів Одеської філармонії та єврейського культурного центру «Бейт Гранд» (на твори композитора О.Фельцмана).

Численні високохудожні фотороботи розкажуть відвідувачам про долі колишніх жертв нацизму з Білорусі, Росії і України та про те, як змінила їхнє життя  програма «МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ: ДІАЛОГ», що фінансує Німецький фонд «Пам’ять, відповідальність і майбутнє». Головна мета програми підтримки полягає в тому, щоб на знак визнання страждань осіб, переслідуваних нацистським режимом, віддати належне їхнім долям і зробити внесок у поліпшення життєвих умов цих людей.

В Одесі Асоціацією ветеранів локальних війн «Ренесанс Одеси» в 2012р., за підтримки зазначеної Програми, створено Причорноморський клуб «Пам'ять» для спілкування, соціальної підтримки та порозуміння із молоддю людей постраждалих від  нацистського режиму.На численних зустрічах у Причорноморському клубі постраждалі одесити знайшли необхідну підтримку, визнання свого життєвого досвіду  та порозуміння із молоддю.

Виставка в Одесі у приміщенні ЄКЦ буде працювати протягом двох тижнів.

На відкритті виставки плануються виступи:

► Керівників області і міст
Керівників міжнародної
програми «МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ: ДІАЛОГ»
Автора виставки журналіста Лесі Харченко.
Колишнього малолітнього в’язня концтабору Бухенвальд Готовського Л.А.
та інших учасників Програми.

Про реалізацію Програми в місті  Одеса розповість керівник проекту Овчаренко М.В.

Контактна особа: Сергачова Марія тел. 048 700 75 76, 79 44 993, e-mail: nikovod77@mail.ru.