Шановні ветерани вітаємо Вас з Днем пам'яті і примирення, а також з нагоди Перемоги над нацизмом

Шановні ветерани!

В ці дніми всі, разом з мільйонами людей усвіті,відзначаємо День пам’яті і примирення та Перемоги над нацизмом.

Цей день уособлює героїзм, силу духу, тяжку ратну працю й вічну скорботу за мільйонами утрачених життів, їхне здійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх священному громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом, вони і сьогодні надихають молоде покоління плекати у своїх серцях любов до рідної землі. Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбуванона гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом чи Матросом. Пам’ять про них непідвладна часу, як ілюбов до Батьківщини.

Обов’язок нашого покоління – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну із лап нацистів, пам’ятним нагадуванням, що немає більшої цінності, ніж радість життя на своїй вільній землі!

Шановні ветерани, дорогі – учасники бойових дій!

Доземний уклін і безмежна вдячність Вам!

Бажаємо всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя Вашим родинам! Сьогодні, ми як ніколи, маємо згуртуватися заради високої мети –щасливого  життяв своїй незалежній, єдинійі квітучій Україні!

Хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Слава Україні!

Слава героям- її захисникам!