Інформація щодо навчальної програми ПРООН "Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та населення Донецької та Луганської областей"

Шановна партнери!

Дозвольте проінформувати Вас про те, що в межах проектів ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», які фінансуються Урядом Японії,  триває конкурсний відбір на участь у навчальній програмі ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької на Луганської областей». Виконавцем навчальної програми є ТзОВ «Територія Бізнесу».

Програма покликана підтримати учасників у їх прагненнях розпочати, відновити, розширити власну справу та допомогти сформувати необхідну психологічну, економічну і правову платформу для створення ефективного бізнесу і отримання прибутків. У межах даної програми, протягом вересня-грудня 2015 року буде проведено 48 тренінгів в містах: Київ, Полтава, Кременчук, Харків, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Запоріжжя, Бердянськ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг та Одеса. Тривалість одного навчання – 5 днів.

Детальнішу інформацію про програму можна отримати на сайті http://vpo-study.org/, а також за телефонами: +38 050 814-55-54, +38 097 141-53-53.

Враховуючи соціальну значимість проектів та з метою якісної їх реалізації, просимо Вашого сприяння у розповсюдженні інформації про навчальну програму серед ВПО, в тому числі через структурні підрозділи, шляхом розміщення оголошення у приміщенні, на власному сайті чи сторінці у соціальній мережі, тощо. 

Дякуємо, сподіваємось на плідне партнерство!

Ірина Маковецька
тел. 068 346 45 54