Проект ГО «Асоціація «Ренесанс Одеси»
«Інтеграція дітей ВПО «Ми єдині»
Здійснюється в рамках проекту «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у м. Києві та Одеській області»
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за підтримки Європейського Союзу
ОПИС ПРОЕКТУ
Проект спрямовано на вирішення проблемних питань дітей ВПО:
- культурна та психо-соціальна реінтеграція ВПО і їх дітей у місцевих громадах;
- відсутність достатнього спілкування переселенців та місцевих жителів приймаючих громад;
- знайомство і долучення дітей ВПО до місцевих звичаїв та традицій.
Загальна кількість ВПО в Одеській області більше 80 тис. осіб, із них більше 9 тис. дітей. І хоч значна кількість дітей ВПО мешкає в Одесі (5963 особи), зусиллями численних одеських громадських і волонтерських організацій вони відносно не погано інтегровані у суспільне життя. Тому проект першочергово спрямований на дітей, що мешкають за межами Одеси.
- Войдите на сайт для отправки комментариев
- Подробнее
Шановні колеги та друзі!
В і таємо Вас із Новорічними святами та Різдвом!
Нехай у Новому році здійсняться Ваші самі сміливі мрії,
а в країні настане довгоочікуваний мир, злагода і добробут!
Бадьорого настрою, нових можливостей і успі хів!
Веселих ігарних свят!
Від команди
ГО «
Асоціація «Ренесанс Одеси
», зповагою,
керівник організації Микола Овчаренко
- Войдите на сайт для отправки комментариев
Вітаємо всіх дітей та друзів із ДнемСвятого Миколая!
- Войдите на сайт для отправки комментариев
- Подробнее
“Чорнобиль – ядерна катастрофа ХХ сторіччя” - саме під такою назвою в Військово-історичному музеї Оперативного командування «Південь» на честь Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції 14 грудня 2016 року відкрили оновлену експозицію присвячену участі воїнів округув ліквідації наслідків катастрофи. До експозиції увійшли особисті речі, фотографії тих людей, які ціною свого здоров'я та життя боролися з невидимим ворогом, як тоді називали радіацію. Більшість зібраних матеріалів присвячено 262-му Окремому механізованому полку Цивільної оборони Одеського військового округу, в завдання якого входила відкачка радіоактивної води безпосередньо з-під зруйнованого реактора 4-го енергоблоку ЧАЕС.
- Войдите на сайт для отправки комментариев
- Подробнее
К Всемирному Дню инвалидов, в целях развития популяризации бильярдного спорта среди данной категории людей, 25 ноября 2016 года, в Одессе состоялся VIII международный турнир игры на бильярде «ЗОЛОТОЙ КИЙ» .
Задачей данного мероприятия является развитие международных отношений среди людей с ограниченными физическими возможностями, пропаганда здорового образа жизни, воспитание и формирование у молодежи и в обществе в целом толерантного отношения к инвалидам.
В турнире приняли участие представители Украины, Белоруси, Болгарии, Италии, Армении, Грузии, Азербайджана, Сирии . Количество участников - 61 человек (инвалиды общего профиля, участники боевых действий, временно перемещенные лица, в т.ч. инвалиды).
Турнир «Золотой Кий» имеет статус «международный» , заведен в официальную таблицу турниров ФБСУ и ежегодно проводится в Одессе. Судейство турнира осуществляется судьями международной категории.
Участников приветствовали почетные гости: представители общественных организаций, благотворительных фондов, представители стран участниц турнира.
Во второй половине дня сформировался полуфинал.
- Войдите на сайт для отправки комментариев
- Подробнее
Шановні ветерани вітаємо Вас з Днем пам'яті і примирення, а також з нагоди Перемоги над нацизмом
Шановні ветерани!
В ці дні ми всі, разом з мільйонами людей у світ і, відзначаємо Д ень пам’яті і примирення та Перемоги над нацизмом.
Ц ей день уособлює героїзм, силу духу, тяжку ратну працю й вічну скорботу за мільйонами утрачен их життів, їх не здійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх священному громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.
Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом, вони і сьогодні надихають молоде покоління плекати у своїх серцях любов до рідної землі. Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбува но на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом чи Матросом . Пам’ять про них непідвладна часу, як і любов до Батьківщини.
Обов’язок нашого покоління – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну із лап нацистів, пам’ятним нагадуванням, що немає більшої цінності, ніж радість життя на своїй вільній землі!
- Войдите на сайт для отправки комментариев
- Подробнее
Скорботна і пам’ятна дата
11 квітня
–
Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів
Історія людства зберігає багато скорботних дат і страхітливих діянь, багато з яких припали на XX століття, що вмістило відразу дві світові війни. Однією з найстрашніших сторінок історії людства стала історія фашистських концентраційних таборів. Концтаборине дарма отримали назву таборів смерті, з 1933 по 1945 рік через них пройшло близько 20 мільйонів чоловік з 30 країн світу, з них близько 12 мільйонів загинули, при цьому кожен п'ятий в'язень був дитиною.
На згадку про загиблих і тих, що вижили щорічно 11 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. Ця дата була обрана і затверджена ООН не випадково. Вона була встановлена в пам'ять про інтернаціональне повстання в'язнів концентраційного табору Бухенвальд 11 квітня 1945 року. Міжнародний трибунал в Нюрнберзі у1946 році визнав, що поневолення мирних громадян іноземних держав, так само як і використання їх праці в примусовому порядку в інтересах Німеччини, було не тільки військовим злочином гітлерівського режиму, а й злочином проти людяності . Непосильна рабська праця, моторошні умови утримання, побої і знущання з боку наглядачів, відсутність медичної допомоги… самим негативним чином позначалися на здоров'ї, тривалості їх життя і психо-емоційному стані жертв нацизму.
- Войдите на сайт для отправки комментариев
- Подробнее
В этот памятный весенний день 10 апреля 1944 года завершился кошмар длительной румынско-немецкой оккупации Одессы.
Благодаря полководческому мастерству, мужеству и выдержке нашего земляка – Родиона Яковлевича Малиновского его любимая Одесса была освобождена с минимальными потерями и разрушениями…
В добрую память о погибших и на счастье живущим будем же достойными продолжателями традиций поколений трудолюбивых и бескорыстных, честных и мудрых Одесситов, создавших и отстоявших во множестве невзгод славу и неповторимую притягательность Одессы!
С ПРАЗДНИКОМ, ДРУЗЬЯ!
Председатель Ассоциации «Ренессанс Одессы»
Николай Овчаренко
- Войдите на сайт для отправки комментариев
Именно такими высокими и светлыми эпитетами в своем поэтическом послании (см. фото) чествовал наших женщин в день 8-го марта почти 90-то летний ветеран Попов Иван Николаевич.
Вообще весеннее пробуждение природы и дружественная обстановка встреч в Причерноморском Клубе «Память» многих побуждает к открытиям своих творческих способностей - на праздничной встрече воспроизвела свои поэтические творения ранней молодости почтенного возраста Светлана Матвеева и экспромтом озвучила поэтические наброски совсем юная Оксана Багно – наш новый волонтер из центра социальной помощи.
Теплые и поэтические поздравления наши прекрасные женщины принимали не только от присутствующих в Клубе мужчин и школьных самодеятельных артистов, но и в режиме он-лайн непосредственно из Киева - от заместителя председателя Украинского союза узников - жертв нацизма Бориса Костинского, а также от всего колектива ВБО "Турбота про літніх в Україні" и его отдельных организаций. Теплые слова поздравлений прозвучали и в приветственном слове советника Министерства социальной политики Украины в Одесской области Татьяны Дементьевой.
- Войдите на сайт для отправки комментариев
- Подробнее
29 січня Україна відзначає славетну і водночас скорботну дату в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут. Саме у цей день в 1918 році молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію захисту Батьківщини.
Бій, який розгорівся під Крутами, не має рівного в історії! Поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога і здійснили організований відступ, руйнуючи за собою колії і мости. Російсько-більшовицькі нападники втратили боєздатність на чотири дні. Агресор мусив підтягнути нові сили, відремонтувати підірвані й поруйновані мости та залізничні колії, і лише після цього продовжувати свій наступ на Київ. Ця затримка ворога дала змогу українській делегації укласти Брест-Литовський мирний договір, який врятував молоду українську державність.
Сучасників особливо вразило поховання 27 юнаків, які потрапили після бою в полон до більшовиків і після знущань були страчені за наказом червоного командира Єгора Попова. На похороні у Києві біля Аскольдової могили голова Української Центральної Ради Михайло Грушевський назвав юнаків, які загинули в нерівній боротьбі, героями, а поет Павло Тичина присвятив героїчному вчинкові вірш «Пам'яті тридцяти».
- Войдите на сайт для отправки комментариев
- Подробнее
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- следующая ›
- последняя »